12 травня у Волинському національному університеті імені Лесі Українки відбувся обласний турнір юних географів — престижне інтелектуальне змагання, яке зібрало 18 найсильніших команд Волині. Учасники демонстрували знання з географії, аналітичне мислення, вміння аргументувати свою позицію та працювати в команді.
Боратинську громаду на турнірі гідно представила збірна команда учнів закладів освіти громади, яка за підсумками змагань здобула ІІІ місце.
До складу команди увійшли:
- Іван Рудий — Радомишльський ліцей (вчитель та керівник команди — Ірина Новицька);
- Карина Грек — Баївський ліцей (вчитель — Артем Савенко);
- Ольга Мельничук та Софія Бугера — Рованцівський ліцей (вчитель — Сергій Тесля);
- Ярослав Сопронюк — Боратинський ліцей (вчитель — Роман Єндрущук).
Під час турніру учасники аналізували актуальні глобальні процеси, брали участь у дискусіях та впевнено відстоювали власні думки, продемонструвавши високий рівень підготовки та командної взаємодії.
Педагогам подякували за професійну підготовку учнів, а юним географам — за наполегливість, ерудованість і прагнення до знань.
Призерам обласного турніру побажали нових досягнень, перемог та успіхів у майбутньому.







