Завтра, 22 липня о 17:00 у сільській бібліотеці села Боратин відбудеться надзвичайно важлива подія для жінок громади — тренінг “Гармонізація подружніх взаємин”.
Цей захід створено для тих, хто прагне зміцнити стосунки в родині, віднайти душевну рівновагу та навчитися глибше розуміти себе й партнера.
- У дружній атмосфері учасниці зможуть: відкрити для себе нові способи емоційної взаємодії в парі; навчитися мирно вирішувати конфлікти без образ і розчарувань; відновити довіру, ніжність і близькість; знаходити ресурси для себе всередині стосунків, – повідомляють на сайті Боратинської сільської ради. – Гармонія у шлюбі — це не лише про кохання, а й про внутрішню силу. Бо коли вдома панує взаємоповага та тепло, — ми стійкіші до зовнішніх труднощів і життєвих викликів.

Організатори — фахівці Центру життєстійкості Боратинської громади — запрошують жінок різного віку й життєвого досвіду долучитися до зустрічі, аби розширити власні горизонти, поділитися думками й надихнутися у колі підтримки та розуміння.
Вхід вільний.
Тренінг проходить у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” — ініціативи Першої леді Олени Зеленської.
Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики України у співпраці з ГО «Центр Інтеграції» та ГО «Думай і дій для України» на території Боратинської ТГ Волинської області.



